GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 9963137
nr 996 3137
Vaser
3 st, Sent 1800-tal, England, höjd: 24-34
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:58:55
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)